Vložit inzerát

Moje inzerátyHlavní stránkaPC bazar

PC bazarPC bazar

Vyberte si z našeho PC bazaru počítač pro Vaši kancelář nebo kupte jako dárek notebook či netbook. V našem bazaru najdete i monitory, herní konzole, tiskárny, pevný disk a jiné periferie, příslušenství, nebo celé PC sestavy či konzole. K PC bazaru patří i software bazar s programy a hry. Náš bazar nabízí žešení i v oblasti tisk a zálohování (UPS).


Minisimulátor

 Nabídka        Všechny lokality2 500 Kč

náhled

Simulátor pro závodní hry určený pro nejmenší děti. Na pedálu plynu je doraz pro nastavení regulace rychlosti ve hře. Nabízen bez pc a monitoru. K trenažeru jako bonus pc hra Cars2.


Chybný inzerát Chybná kategorie

Odkup nepoužitých originálních tonerů

 Poptávka        BrnoDohodou

náhled

Máte doma nebo v kanceláři přebytečné a nepoužité originální tonery a inkoustové cartridge? Vykupujeme tonery a cartridge od všech značek za nejlepší možné ceny. Vykupujeme po celé ČR a SR od soukromých osob, firem i institucí. Pokud chcete prodat nějaké nepoužité originální náplně do tiskáren, tak nás prosím kontaktujte emailem odkup@damedis.cz nebo telefonicky na ....


Chybný inzerát Chybná kategorie

Simulátor pro závodní hry

 Nabídka        Všechny lokality15 000 Kč

náhled

Konzole pro různé typy závodních her. Prodej bez pc a monitoru. Sedačka, volant i pedály nastavitelné. Volant kopie ferrari f1.


Chybný inzerát Chybná kategorie

Starý plotr HP 430

 Nabídka        PrahaZa odvoz

náhled

Věnuji za odvoz starý plotr HP 430, včetně podstavce s košem.


Chybný inzerát Chybná kategorie


1